Choď na obsah Choď na menu
 


Amores verdaderos

 Victoria Balvanera kreatívna riaditeľka spoločnosti Meta Imagen Internacional, najdôležitejšej reklamnej agentúry v krajine. Byť tak úspešnou ženou so sebou samozrejme nesie svoje dôsledky, Victoria musí stále čeliť výpadom zo všetkých strán. Jedného dňa sa zoznámi s José Angelom Arriagom, mužom usadlým, úprimným, ktorý prichádza na haciendu Balvanera žiadať o prácu správcu. Haciendu prepadne partia kriminálnikov s cieľom uniesť Victoriu. Vďaka znalosti aikida ju Arriaga zachráni. Toto stretnutie je práve tak emotívne ako okolnosti, za ktorých k nemu došlo. Victoria a José Ángel sa snažia skrývať príťažlivosť a neskôr lásku, ktorú k sebe cítia, pretože obaja sú zadaní.

 
Victoria je vydatá za Nelsona Brizza, obchodného zástupcu reklamnej agentúry. Nelson sa s ňou však oženil len kvôli peniazom. Nelson spozná krásnu top modelku Kendru Ferreti a začne si s ňou románik. Keď  Victoria odhalí, že Nelson bude mať s milenkou dieťa, požiada o rozvod. Ten jej však Nelson odmietne dať. Medzitým José Ángel stratí svoju ženu Cristinu, ktorá zomrela pri nehode krátko po tom, čo sa dozvedela, že je dcérou Anibala Balvanery, ktorý mal s jej matkou kedysi románik.
 
Nikki je mladá rozmaznaná a márnotratná dcérka Victorie a Nelsona. Ale aj ona má svoje problémy. Vnútorne sa trápi a dostala sa do bludného kruhu bulímia a anorexia. Hoci jej materiálne nič nechýba, vo vnútri sa cítia rodičmi úplne opustená, pretože tí majú čas len na prácu. Nikki však vzhliada k svojim rodičom a práve tak obdivuje aj svojho dedka Anibala, dominantného a bystrého muža, ktorý obratne manipuluje so životmi svojich dcér Victorie a Adriany...
 
V dôsledku sérii nedorozumení sa Nikki vydá za Rogelia, bez toho aby ho milovala. Verí totiž, že jej skutočná láska Francisco miluje Lilianu. Rogelio sobáš akceptuje a plní tak želanie svojej matky, v Nicole vidí jedinú možnosť odvrátiť rodinný bankrot. Týmto činom však začína peklo pre nich oboch. Francisco sa cíti povinný oženiť sa s Lilianou po tragickej udalosti, ktorá ju zanechá v agónii. Keď sa Nikki a Francisco znovu zídu, obaja si uvedomia, že sa stále milujú.
 
Victoria, José Ángel, Nicole a Francisco budú musieť zápasiť s prekážkami osudu, ktorý jediný ich môže spojiť a pomôcť dosiahnuť naozajstnú lásku.
                                
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

marcela

(lola, 3. 3. 2015 1:44)

Videl to uz niekto***

Re: marcela

(livia, 25. 5. 2015 17:00)

Úžasná telenovela. :)

jaranimo

(sebastian, 3. 3. 2015 13:13)

Nie nevidel som to ,ale vipada dobra novela . Keby to tak dali na tv doma bolo by to super