Choď na obsah Choď na menu
 


En Nombre del Amor - V mene lásky

 Paloma Espinoza prišla pri dopravnej nehode o rodičov a tak zostala na milosť svojich tiet Carloty a Macareny de los Monterosových. Hoci Macarena svoju neter úprimne ľúbi, je príliš slabošská na to, aby vystúpila proti svojej zákernej sestre Carlote, ktorá Palomu rada citovo trýzni. Paloma tak rezignovane prijme skutočnosť, že až do dospelosti bude akýmsi Carlotiným polovičným väzňom. Útočisko nachádza v ženskom kláštore, kde študuje a kde si nájde dobrú priateľku Rominu.

Roky prejdú a Paloma s Rominou vyrastú na príťažlivé mladé slečny. Ich nerozlučné priateĺstvo však dostane trhliny, keď do ich životov vstúpi láska. Romina začne chodiť s Emilianom Saenzom , ktorý sa do mesta práve prisťahoval , on má však záujem aj o Palomu. Paloma si začne tajný vzťah s Iňakim,španielskym mladíkom. teta Macarena sa konečne rozhodne ísť proti svojej sestre Carlote a podporuje Palominu romancu.

Paloma začne klásť otázky. Prečo si Macarena dovolila až teraz čeliť Carlote? Paloma zistí, že carlota skrýva desivé tajomstvo. Čoskoro však Iňaki a Macarena zomrú za záhadných okolností. Paloma nájde útechu v priateľstve s Emilianom , ich kamarátstvo však prerastie v lásku, čo raz a navždy zničí jej priateĺstvo s Rominou.

                          

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dobra telenovela

(mojko, 15. 3. 2015 21:49)

Keby tuto telenovelu zase dali je uzasna velmi dobra sami znami herci ..hra tu vela hercov z rebeli

l.;

(ol, 10. 7. 2013 3:11)

karlota je najhorsia

Re: l.;

(lola, 3. 3. 2015 0:33)

Karlota je Esmeralda

fuha

(marcela, 3. 3. 2015 0:32)

Citala som ze v tejtoj telenovele hra Zorayda Gomez (jose lujan) z rebeli

superr

(..., 3. 3. 2015 0:30)

V tejtoj telenovele su sami znami herci ako Victoria Ruffo ,Leticia Carderon,Cezar Evora a dalsi