Choď na obsah Choď na menu
 


Que bonito amor

Aká nádherná je láska! je príbehom lásky ako žiadny iný, poznačený milovanými mexickými tradíciami, a špeciálne jednou z najreprezentatívnejších ikon mexickej kultúry: muzikou mariachi.

Príbeh začína, keď bezstarostný milionár a majiteľ firmy distribujúci auta Santos Martínez de la Garza je podvedený svojimi najbližšími, medzi nimi je aj kamarát Bruno a snúbenec jeho sestry Wendy. Santos musí utiecť z Los Ángeles do Ciudad de México, keď je obvinený z lúpeže a prania špinavých peňazí. Táto situácia ho prinúti prijať novú identitu: mariachiho menom Jorge Alfredo Vargas.
V rovnakej chvíli sa zoznámime s Máriou Mendoza, chudobným, krásnym a odvážnym dievčaťom zo štvrti, ktorá žije so svojou matkou vdovou Amaliou a svojimi mladšími sestrami: Palomou, ktoré ťahá na pätnásť, a Isabel, ktorá má osem. María musela pracovať od doby, kedy jej otec zomrel. Amália trpí degeneratívnou chorobou, preto je Maria jediná, ktorá môže rodinu živiť.
Santos a María sa zoznámi v bare "Jalisco, no te rajes", kde María pracuje ako speváčka. Je to bar, kde obaja prvýkrát spoznajú pravú lásku. Bar vedú Don Concha a jeho manželka Lourdes. Práve tu budeme svedkami najsladších, najsmutnejších, najdojemnejších, najvtipnejších, najdramatickejších okamihov tohto páru, vrátane ich nerozlučných priateľov, ktorými sú El Coloso, El mil  Amores, El Soñador, Susanito, El Baritono a El Aventurero.
Ale láska medzi Santosom a Máriou bude mať veľa tónov, akordov a síl proti sebe. Santos bude čeliť Rubenovi del Olmo, mocnému  a ženatému podnikateľovi, ktorý je posadnutý láskou k Márii. Santosovým druhým protivníkom bude El Coloso, večne zamilovaný do Márie, ktorý sa s ním bude neustále potýkať do doby, než z nich rivalita urobí veľkých priateľov.
María napriek tomu bude bojovať s intrigami a podvodmi Elviry, dcéry Dona Concha, ktorý z rozmaru či čoho, sa neunaví, kým nebude mať nad Santosom kontrolu.
A nebude chýbať najsmutnejšia pieseň príbehu - odhalenie Santosovej identity, väzenie a odlúčenie od jeho pravej a jedinej lásky: Marie, jeho krásky. ¡Qué Bonito Amor!, Príbeh spájajúci hudbu rančerov, mariachi, tequilu, vidiecky kolorit, ale predovšetkým príbeh plný ilúzií a nádejí, ktorý nás všetkých prinúti zaspievať si Ako nádherná je láska!
                                            'Que Bonito Amor' inicia este lunes
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

majko

(majo, 21. 2. 2015 23:33)

Videl to uz niekto???