Choď na obsah Choď na menu
 


La Traicion - Zrada

Zrada je príbeh poznačený dobou dvojitej morálky, vzhľadu a tajomstiev, určujúcej uberanie sa životov dvoch ľudí, ktorí sa dokážu milovať aj navzdory nepriaznivým okolnostiam.

Hugo de Medina, milionár a jeden z najatraktívnejších mužov v dedine, ukrýva tajomstvo: trpí katalepsiou, chorobou, ktorá spôsobila smrť jeho otca, keď ho pochovali zaživa. Hugo sa desí predstavy, že by takto mohol skončiť aj on.

Tento tajomný muž je považovaný za excetrika, schopného zviesť najkrajšie ženy v krajine a následne ich opustiť. Až kým nespozná Soledad de Obregón, krásnu ženu so strhujúcou povahou, na tú dobu neobvyklou, ktorá dáva prednosť skutočnej láske pred spoločenskými predsudkami a do ktorej sa hlboko zamiluje.

Soledad mu city opätuje, pretože cíti, že Hugo je veľkou láskou jej života a vidiac všetky prekážky, ktoré sú proti nim stavané sa rozhodnú bojovať za svoju lásku a spojiť životy manželstvom. Soledad zistí, že je tehotná, ale rozhodne sa počkať do svadby, aby túto novinku oznámila Hugovi. Tá sa však už nekoná, pretože Hugo tesne pred ňou utrpí kataleptický záchvat a rovnako ako jeho otec je zaživa pochovaný. To, čoho sa tak bál, sa nakoniec stalo skutočnosťou.

Neočakávane je však Hugo zachránený pred smrťou manželmi Burkeovcami, párikom lotrov nízkeho pôvodu, ktorí sa živia kradnutím a predávaním mŕtvol vedcovi, ktorý na nich vykonáva experimenty. Keďže Soledad je tehotná, rodina ju prinúti vydať sa za Alcidesa de Medinu, Hugovho brata, ktorý ukrýva svoju neprajnú a závistlivú povahu, a ktorý je do Soledad už veľmi dlho zamilovaný. Alcides, hoci vedel o chorobe, ktorou Hugo trpel, nikomu nič nepovedal ani nič neurobil, práve naopak, využil príležitosť, aby naplánoval svoje manželstvo so Soledad pod zámienkou, aby ju ochránil pred hanbou, ktorú by utŕžila ako slobodná matka.

Keď sa Hugo vráti do dediny, zistí, že Soledad a jeho brat Alcides sú už svoji. Nevediac o jej tehotenstve, nedokáže pochopiť dôvod sobášu a cíti sa podvedený. V tejto chvíli, zachvátený zúrivosťou a bolesťou sľubuje pomstu obom za toľké utrpenie.

Odteraz sa Hugove a Soledadine životy vyberú rozličnými cestami, plnými veľkých prekážok a konfliktov. 

                                                                                                                                                  

 


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

niekty

(...., 2. 3. 2015 22:35)

Nie hrala tu Lucero.. tieto stare telenovely uz si nikto nepameta ked to neopakuju

asika

(....lo, 16. 2. 2015 17:10)

NEHRAL TU NAHODOU MARIO CIMARRO A DANA GARCIA???!!!!