Choď na obsah Choď na menu
 


Verano de Amor

 Miranda je mladé impluzívne  a vášnivé dievča, jej túžbe po slobode zabraňuje len jedna vec, po tom čo jej otec opustil svoju rodinu, jej zatŕpknutá matka Reyna vybíja svoju zlosť na nej. V skutočnosti sa však hnevá na manžela, ktorého príchod ešte stále očakáva. Onedlho sa zistí, že Reyna je ťažko chorá, čo pridáva ďalšiu ťarchu na Mirandine plecia, ale pomáhajú jej aj súrodenci Baldomero a Berenice.
Baldomero sa rozhodne, že svoje sny postaví na vedľajšiu koľaj (chce sa totiž stať hercom), a rozhodne sa pracovať, aby uživil svoje sestry. Zamestná sa v jednej kancelárii, kde sa spoznáva so Sofiou, o dvadsať rokov staršou ženou. Napriek tomu, že je Sofia vydatá za najvplyvnejšieho muža mestečka, Othóna Villalbu, zapletie sa s Baldomerom. O krátky čas však vyjde najavo že do Baldomera sa zamilovala aj Sofiina dcéra Dana.  Matka a dcéra tak musia bojovať o lásku toho istého muža, navyše sa Sofia musí rozhodnúť či je pre ňu dôležitejšie vlastné alebo dcérine šťastie. 
Othón Villalba a jeho rodina sa do mestečka prisťahovali z Mexico city, podľa klebiet preto, lebo Othónova obchodná minulosť nie je najčistejšia. Othón je egoistický otec a manžel, ktorý vie, že jeho manželstvo skrachovalo, nesnaží sa držať svoju rodinu pokope, ale chce svojim deťom vládnuť. Jeho syn Mauro je veľmi výbušný, no v skutočnosti sa pokúša ujsť z otcovej nadvlády a chce sa sám rozhodovať. Keď spozná Mirandu, rozhodne sa, že napriek sociálny rozdielom bude s ňou šťastný a pomaly sa do seba zamilujú
Jediným snom citlivého Dylana je, aby sa stal režisérom, jeho najlepšia kamarátka Zoe ho vo všetkom podporuje. Jeho rodičia však splnenie jeho sna nechcú podporiť, a tak si svoj sen skúša splniť aspoň tajne, ale len do momentu, kým nespoznáva Isabelu, do ktorej sa prvý krát v živote zamiluje. Isabela sa však len zahráva s chlapcom, jej koníček totiž je to, aby mohla druhým ničiť životy. Isabela a jeho rat Enzo žijú so svojimi starými rodičmi Vitom a Aurou v mestečku. Vito a Aura sú príbuzný zakladateľov mestečka, ktorý vychovávajú svojich vnukov odvtedy čo ich otec sedí vo väzení pre falšovanie a ich matka utiekla do zahraničia. Deti sa nechcú nikomu priznať s pravdou, vďaka čomu s Isabeli vyrástlo namyslené a vypočítavé dievča. Hocí chodí s Dylanom, rozhodne sa, že prekazí Mirandin a Dylanin vzťah.
Kto naozja miluje Dylana je práve Zoe, no chviľku potrvá kým Dylan zistí, že práve Zoe je tá, ktorú vždy hľadal. Zoe žije so svojou staršou sestrou Florou, napriek tomu, že majú iného otca. Zoe vždy opovrhovala svojou matkou preto, lebo si našla vždy toho nesprávneho muža, ktorý ju len využil a odhodil. Zoe začne opovrhovať aj láskou keď zistí, že Flora si začala s Othónom a čaká od neho aj dieťa. Flora sa však po čase chce Othóna zbaviť, ten je však už závislí od Flory.
Do mestečka prichádza aj mladý učiteľ literatúry Dante, ktorý vie pochopiť problémy mladých apokúša sa im pomôcť. Keď spozná Floru rozhodne sa s ňou prežiť zvyšok života a prijať aj jej dieťa, no tým si pohnevá Othóna.
Pre mladých ľudí bodu cesta za šťastím naozaj ťažká, no naučia s arešpektovať seba aj ostatných na oko.

                                         

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your serialyatelenovely.estranky.sk

(Latonyanup, 27. 3. 2018 0:37)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass any antibot CAPTCHA's.
Captcha Bypass Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

moko

(koko, 16. 2. 2015 18:20)

Pojde tato telenovela niekedy na tv doma .Alebo s tymito hercami Dulce Mariou a Alfonzom Hererrom

Pliss

(...., 2. 2. 2015 21:05)

Velmi pekna telenovela ale nie moc zaujimava hra tam Dulce maria z rebelov skoda ze nepojde na doma

kkk

(leonka, 6. 7. 2014 17:04)

jesi se muzu zeptat kde skouknu tuhle telenovelu ???