Choď na obsah Choď na menu
 


La Intrusa

 Krásna Virginia pracuje vo vile Junquerovcov ako vychovávateľka detí. Hlva rodiny, vdovec don Rodirgo Junquera má šesť detí: Juniora, Carlosa Alberta, Raquel, Violetu, Alda a najmladšieho Mema. Keď don Rodrigo zistí, že je smrteľne chorý, požiada Virginiu o ruku, aby po jeho smrti spravovala majetok a aby sa postarala o jeho deti.
Virginia je však ešte stále zamilovaná do Carlosa Alberta, ktorý s 

ňou pred pár rokmi chodil no potom ju podviedol a opustil.
Alirio Roldán, Rodrigov obchodný partner, neznáša celú rodinu Junquerovcov a snaží sa obrať ich o všetko čo doteraz získali, v tomto mu pomáha aj jeho vypočítavá žena Maximiliana, ktorá je schopná využiť vlastné deti aby dosiahla svoje ciele. Aliriovi sa nepáči, že sa jeho dcéra Anabella zasnúbila s Carlosom Albertom, no Anabella svojho otca nepočúva anedovolí nikomu aby jej zničili vzťah. Danilo Roldán, je falošný človek ktorý sa snaží získa si Virginiu stoj čo stoj.
Po smrti Rodriga vypukne ozajstná vojna medzi jeho deťmi a Virginiou, ktorá sa snaží dodržať svoj sžub ktorý dala svojmu zamestnávatežovi. Deti dona Rodriga na čele s Carlosom Albertom však Virginiou opovrhujú. Junior sa zapletie do nelegálnych obchodov, pretože mu Virginia nechce dávať peniaze. Carlos Alberto sa nevie rozhodnúť či Virginiu miluje alebo nenávidí. Raquel ale vie, že svoju macochu nenávidí a snaží sa jej zničiť život. Violeta a Aldo žijú svoj vlastný život a veľmi sa nestarajú o to, čo sa deje doma. Jedine najmladší Memo miluje svoju macochu.
Keď sa Virginia dozvie o vzťahu Carlosa Alberta a Anabelli rozhodne sa že sa stane Danilovou priateľkou, bude to však jej osudná chyba?                        
 
 La intrusa (2001) Poster
 
 
 
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

verra

(..., 3. 4. 2015 16:29)

Gabriela Spanic hra dvojrolu hra Virginiu a Vanessu ako dvojicky ktore su rozdielne ale potom take podobne

memo

(., 31. 1. 2015 16:38)

Votrelkyna bol velmy dobry film skoda ze to nijaky kanal nedava vrvej to chodilo na Stv1

Re: memo

(serial, 3. 3. 2015 1:31)

Bol to bombovy serial ale uz to nedavaju je stary film

votrelkyna

(moje, 3. 3. 2015 1:28)

Votrelkynu hra Gabriela Spinc hra dvojrolu virginiu a vanessu ako dvojcata ale hra ich len jedna herecka je to superr...