Choď na obsah Choď na menu
 


Rosalinda

 

 Rosalinda je pekné 20-ročné dievča, ktoré predáva kvety a vyzdobuje luxusnú reštauráciu. Jedného dňa stretne Fernanda Joseho, muža s vyšším sociálnym postavením. Hrá na piáne v reštaurácii. Nakoniec sa zaľúbia, zosobášia a narodí sa im dieťa, ktorému dajú meno Erika. Ale Joseho macocha Valeria chce šťastnú dvojicu rozdeliť. Až raz nájde perfektný spôsob ako to vykonať. Rosalindina skutočná matka Soledad si odpykáva 20-ročný trest vo väzení za vraždu otca Fernanda Joseho. Bola nevinná, ale zobrala na seba vinu. Po zistení tejto príšernej novinky Fernando Jose opúšťa Rosalindu a jej dcéru. Valeria unesie Eriku. Rosalinda upadá do depresie až napokon príde o rozum a zatvoria ju na psychiatriu.

 

Jednej noci klinika vzbĺkne a zhorí do tla. Rosalinde sa našťastie podarí uniknúť. Ale jej milovaný je presvedčený o jej smrti. Rosalinda stratila pamäť, berie na seba identitu Palomy Dorantes a stáva sa speváčkou. Zaľúbi sa do muža menom Alex, talentovaného agenta, ktorý ju urobí slávnou. Fernando Jose sa ožení s Rosalindinou sesternicou Fedrou.

Rosalinda žije s Alexom a všetko vyzerá byť dokonalé. Ale všetko nie je úplne v poriadku. Raz v noci Rosalinda a Alex navštívia jeden z koncertov Fernanda Joseho. Hrá skladbu, ktorú hral, keď sa prvýkrát s Rosalidou stretli. Toto sa stáva impulzom pre Rosalindinu pamäť a všetko sa jej začne vybavovať. Zdrvená týmito spomienkami zuteká von z konternej haly a na ceste ju zrazí auto. Alex ju rýchlo odvezie do nemocnice. Je to potom, čo si Rosalinda uvedomila, že nie je Paloma, ale Rosalinda.

Teraz keď Rosalinda získala späť svoju pamäť, musí sa vrátiť a bojovať o získanie svojho dieťaťa, jej rodiny a postupne možno aj Fernanda Joseho. Naráža na mnoho udalostí, ktoré jej zmenia život. Musí čeliť problémom s Valeriou a jej starými priateľmi a zisťuje kto je biologická matka Fernanda Joseho.

Telenovela končí odchodom Rosalindy a Fernanda Joseho z kostola, kde sa Rosalinda plánovala vydať z iného muža z vďaky za jeho ponuku pomoci pre ňu a jej dcéru.

                               

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

mojko

(..., 2. 3. 2015 23:27)

od Thalie je to jedina telenovela ktoru sme videli, venuje sa spevu a nie herectvu

mojko

(..., 16. 2. 2015 18:25)

Tato telenovela chodila na jojplus ale teras nedavaju nijake telenovely je to obrovska skoda...

ROSALINDA

(ROSA, 21. 3. 2014 15:11)

BOMBOVY SERIAL

stiahnut alebo pozriet

(akona33, 3. 9. 2013 16:14)

dajte link na rosalindu

rosa

(lk, 10. 7. 2013 2:59)

rosalinda velmi pekne spieva, je dobra spevacka asi aj herecka