Choď na obsah Choď na menu
 


Súboj vášni

 Alvaro Montellano je veľmi žiarlivý muž, a tak si kľudne prečíta list adresovaní jeho žene Soledad. Potom je presvedčení, že jeho žena prežíva románik s jeho správcom Josem a že jeho dcéra Alina je vlastne Joseho dcéra. Neberie na vedomiemanželkine slová že je nevinná. Pošle ju na vzdialenú kávovú plantáž, Sierra Escondida, a čaká, až sa vráti Alina, aby si aj na nej vybil zlosť. 
Nič netušiaca o odchode, Alina s Emiliom Valtierrom, krásnym armádním kapitánom, ktorý sa do nej hlboko zamiloval, prežívajú románik na pláži. Alina dorazí na haciendu a zistí, že z jej otca sa stal muž plný hnevu. Alvaro pošle Alinu do Sierri Escondidi, aby tam žila s liečiteľkou Lubou. Aby zachránila Alina matku pred smrťou, podriadi sa otcovým rozkazom a súhasi žiť v jaskyni. na plantáži ju všetci volajú Flor. Ked Emílio Alinu hľadá, Alvaro ho informuje, že so svojou matkou odišli do cudziny. Emílio verí, že ich vzťah bola jedna veľká fraška. O dva roky neskôr narazí Emílio na Flor, ale nespozná v nej svoju Alinu pretože vyzerá úplne inak.
 
Alinu mu Flor iba pripomína, čo v Emíliovi vzbudí trpké spomienky. Alinu nenávidi, ale Flor ho neovládateľne priťahuje. Alvaro presvedčí Emília, že Alina zomrela a tak sa rozhodne oženiť s Flor. Obrad je ale prerušená Alvarom, ktorý Aline nepraje šťastie. Emílio je smrteľne zranení. V kaplnke sa objaví Thelma (Emíliova bývala priateľka), ktorá tvrdí, že čaká s Emíliom dieťa, a núti kňaza aby ich oddal hoci aj na pokraji smrti. Emílio sa uzdraví a Alina musí nájsť spôsob, ako ho dostať späť. Zároveň sa snaží odhaliť nechutnú lož, ktorá zničila život jej matke, a premenila jej otca na ich nepriateľa..

sv.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Soboj vasni

(Martina, 27. 4. 2017 20:20)

Snoznujem tento serial

Re: Soboj vasni

(Martina, 27. 4. 2017 20:22)

Mulujem tento serial

mojko

(..., 3. 3. 2015 0:38)

Emiliano je Pablo Montero ktori je teras na tv doma v triunfo lasky(vitazstvo lasky)...

sebastian

(viktor, 3. 3. 2015 0:36)

davala to tv doma ale uz davno nedavaju to asi ani nebude

súboj vášní - posledný diel

(Zuzana, 29. 12. 2014 17:13)

prosim vás kde si môžem stiahnuť alebo pozrieť posledný diel tejto telenovely?

ckckckkc

(kika, 28. 5. 2013 17:19)

nooo krasne bomba

Telenovela

(Katka ;), 31. 3. 2013 19:38)

Najlepší serial na svete odporúčam každemu pozriet :) neskutočne dobre to je :)