Choď na obsah Choď na menu
 


Sila Lásky

 

 1. Séria- Alexander Saalfeld a Laura Saalfeldová rod. Mahlerová, diely 1 - 313

Alexander spoznáva Lauru ktorá prichádza do Mníchova za najlepšou priateľkou Tanjiu pretože sa rozišla so svojim priateľom. No Tanja ju nečaká v Mníchove ale vo Furstenhofe pretože tam pracuje. Tak aj Laura ide do Furstenhofu a po čase sa aj ona zamestná. Vo Furstenhofe je Alexander spolumajiteľ a tak sa ich priateľstvo rozširuje až k láske. No túto laskú prekazí to že Laura je dcéra Wernera ktorý je otcom Alexandra. A tak sa Alexander zaľúbi do Katharini ktorá oslepne no Alexander ju musí ľúbiť lebo keď sa spolu zoberú spoja sa dva obrovské hotely a to Furstenhof a hotel Kathariny. No Alexander ju prestáva ľubiť a čoraz viac sa mu páči Laura hoci je to jeho sestra. No po čase víde najavo že Alexander je syn Charlotty ženy Wernera a Alfonsa - Recepčného. A tak sa Alexander rozíde s Katharinou hoci začne vidieť a ožení sa s Laurou a spolu odchádzajú do Bruselu. 

2. Séria -Robert Saalfeld a Miriam Saalfeldová rod. von Heidenbergová, diely 314-520

Miriam prichádza do Fustenfofu ako ochrnutá na vozíčku s mamou Barbarou von Heidenbergová ktorá ukradne Charlotte muža Wernera ktorý sa do nej tiež zaľúbi a preto Charlotta postupne odchádza do Afriky. Zatiaľ sa Miriam zaľúbi do Róberta a ten tiež do nej no Miriam chce chodiť a s tým jej pomáha Félix ktorému bude navždy vďačná a kôli tomu ale aj kôli Róberovej výbušnej povahe a žiarlivosti sa s Róbertom rozíde a zasnúbi sa s Félixom. Róbertov život sa rozkladá na trosky a je z toho stále sklamaný a často aj opitý. Raz sa Róbert naštve a pobije sa s Félixom ktorý mu vrazí do nosa a Róbert stráca čuch. Kedže Miriam vyrába voňavky bude Róbertovi pomáhať získať čuch. No počase Félix začne hrať hazardné hry a prehrá Miriam miliónový majetok a tá sa s ním rozíde. Hoci má Róbert výbušnú povahu znova sa dá s Miriam dokopy no to im chce prekaziť Barbara ale nepodarí sa jej to. Barbara nakoniec umiera po skoku zo skaly a všetko sa dobre skončí a Miriam s Róbertom sa zoberú a odchádzajú do Paríža kde si otvorili reštauráciu. 

3. Séria -Gregor Bergmeister a Samia Bergmeister rod. Obote, diely 521-703

Samia prichádza do Furstenhofu za Charlotou ktorú zachránila po páde lietadla. Tu sa chce schovať pred jej otcom ktorí ju chce vidať za škaredého chlapa. Vo Furstenhofe sa zoznamuje s mnohími ľudmi Gregorom,Simonom ale aj zo zlou Barbarou ktorej sa po páde nič nestalo. Barbara sa vyhráža Samii políciou pretože ich neznáša a Samia sa musí stať Gruberovou aby ju nevyhnali z nemecka od vtedy je Johan a sestra Charlotty Elisabeth jej náhradnými rodičmi. Samia sa zamiluje do Gregora no ked príde Samiin otec všetko sa zmení. Samiinho otca nakoniec zabije Marqvartová a obvinenie padne na Gregora. A tak sa zasnúbi so Simonom. V tomto období prichádza do hotela Emma Stroblová ktorá žiada o miesto chižnej a tu sa stretne s Felixom. Kedže zostane Gregor sám dá sa do kopy s Janou Schnaidarovou s ktorou bude časkať dieťa no ona oň príde . Počase Samia zistí že jej srdce patrí Gregorovi a Gregor že jeho Samii. Za Dr. Bergmeistera sa vidá na lodi aj ked bude Felix s obrúčkami meškať. Na tejto svadbe sa Emma bližšie spozná s jej vivolením Felixom. Samia a Gregor odídu do Afriky kde otvárajú nemocnicu.

4. Séria -Felix Saalfeld a Emma Saalfeldová rod. Strobl, diely 704-914

Po svadbe Samie a Gregora prichádza do Furstenhofu aj Emmina sestra ktorá chití kyticu pred Emmou. Emma jej ukáže do ktorého sa zamilovala a od vtedy sa do neho zaľúbi aj Rosali. Ked ju Felix zbadá tiež sa do nej zaľúbi a Emma už dalej nemôže. Počase chce Rosali odísť aby Emme nezlomila srdce no Felix nechce aby odišla a opýta sa Emmi či by Rosali nemohla zostať. Ta povie že áno a tak Rosali preberá Emme Felixa. A tak sa dáva Emma dokopi s Benom. Príchádza Benova matka Barbara ktorá akoby vstala z mrtvych a myslí si že je Silvi Vilanderová no počase získava pamäť. Neskôr unáša Emmu a Felixa do elektrárne. No potom sa vyslobodia a Barbaru zatkne polícia Felix zistí že miluje Emmu a chce sa z Rosali kôli drancovaniu rozísť no tá ho oklame že je s ním tehotná. Potom Felix zistí že to je klamstvo a vezme si Emmu s ktorou sa vezme a odídu do Kanady.

5. Séria -Lukas Zastrow a Sandra Zastrow rod. Ostermeyer, diely 915- 1117

Do dediny kde je Furstenhof prichádza Sandra Ostermeyerová s mamou. Prichádza sem do nemocnice na operáciu srdca no nemôže náisť darcu avšak nakoniec nájde Aniku Brucknerovú ktorá zomrela a jej brat dovolil aby dali Sandre jej srdce. Lukas sa bude najprv hnevať lebo Anika bola kedisy jeho priateľka ale nakoniec sa do Sandry zaľúbi a Sandra zistí že je dcéra Wernera Saalfelda. no to sa nebude páčiť Lukasovej mame Cousime ktorú naschval zamenili za Charlottu Saalfeld a Cousima dostáva pár percent hotela a nenávidí Saalfeldovcov hlavne jej otca ktorý ju zamanil. Sandra si bude myslieť že ju Lukas podvádza s Rosalie a nakoniec sa Lukas aj zaľúbi do Rosalie a väzme si ju za ženu. No päť dní po sobáši chce Sandru a s Rosalie sa chce rozviesť ale Rosalie odchádza do Nisu kde chce začať nový život ale to jej prekazí Cosima ktorá ju bude chcieť zadusiť s plynom z auta. Obvynenie padne na Lukasa no neskôr to odvolajú a budú nadelej pátrať...                                 

sila-lasky-60137.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

verra

(mojko, 3. 4. 2015 16:31)

Tento serial mal strasne hodne casti taka somarina

mojko

(..., 3. 3. 2015 0:14)

Tento serial som nesledovala videla som par casti zdalo sa mi to volovina sprosti film

vivien

(popik, 3. 3. 2015 0:12)

Tento serial chodieval na stv1