Choď na obsah Choď na menu
 


La Que No Podia Amar

 Príbeh začína v Tuxtla Gutiérrez v štáte Chiapas, kde Ana Paula Carmona sa už odmala musí starať o svoju chorú matku. Po smrti Mariany sa Ana Paula rozhodla študovať ošetrovateľstvo, aby vždy mohla pomáhať ostatným.

Na začiatku Ana Paula promuje a spoznáva Bruna, advokáta hrozného Rogelia Montera. Bruno hľadá ošetrovateľku, ktorá by sa venovala jeho šéfovi, plat je dobrý a Ana Paula teda akceptuje.Chce ekonomicky vypomôcť tete Rosaura, ktorá sa o ňu a jej brata Miguela starala už odmalička.

Rosaura neustále horko narieka, že stratila príležitosti v láske tým, že sa stále musela starať o deti. Predstiera chorobu a obviňuje práve tieto deti, že z nich ochorela.

Miguel je snúbencom Dany, iskrivé a nadšené dievča
, ktorej povaha sa však v okamihu mení. Je tiež najlepšou kamarátkou Any Pauly, zoznámili na pri štúdiách.

Ana Paula si však nepredstavovala, že bude musieť pracovať za veľmi náročných podmienok na haciende "Del Fuerte", miesta odľahlého, izolovaného. Tiež Rogeliova povaha je zložitá. Rogelio stále neprekonal následky nehody, ktorá sa stala tesne pred svadbou s Vanessou, ženou frivolné a egoistické, ktorá ho opustila, keď sa dozvedela, že je zmrzačený.

Okrem Rogelia na haciende "Del Fuerte" žije jeho sestra Cinthia, ktorá sa tu cíti ako v klietke. Rogelio jej nedá časť dedičstva, ktorá jej pripadá a núti ju zostávať po jeho boku a starať sa o neho. Aby sa neunudila, za chrbtom svojho brata, sa zapletie s Efraínem, predákom na haciende, ktorý sa do nej skutočne zamiluje. Preto tiež odmietne Consuelo, slúžku, ktorá ho vážne a v celej svojej nevinnosti miluje.

Na haciende "Del Fuerte" žije tiež María, nevlastná matka Consuelo, dobrácka žena, ktorá bola ako matka pre Rogelia a Cinthia, bola ich opatrovateľkou a aj teraz o nich stará. Dotyk veselosti na tomto vážnom mieste prináša Margarita, úžasné a nevinné dieťa, ktoré nemá rodinu a ktorého ochraňuje María.

Ana Paula sa zoznamuje s Gustavom Duran, noblesným a pracovitým inžinierom, ktorý má chorú sestru Mercedes. Ana Paula a Gustavo sa do seba zamilujú, ale ich šťastie je ukončené, keď sa do nej zamiluje Rogelio. Vytvorí tak milostný trojuholník so všetkými svojimi hroznými dôsledkami.

Keď Miguel vyprovokuje hroznú nehodu a nie je ďaleko od toho stratiť ruku a nastúpiť doživotný žalár, Rogelio ho zachráni výmenou za to, že si ho Ana Paula vezme. Ona sa obetuje pre svojho brata, ale ešte nevie, aké trápenie ju čaká po Rogeliova boku, keď ten sa dozvie o jej láske k inému.

Nakoniec víťazí naozajstná láska a Ana Paula si môže slobodne vybrať, či zostane so svojim manželom alebo so svojou prvou láskou.

                                        

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

mojko

(..., 2. 3. 2015 23:06)

hra tu Ana brenda z teresi (aurora)

mojko

(..., 2. 3. 2015 23:04)

podla ktorej telenovely je tato natocena.. nevie niekto

Blška

(..., 16. 2. 2015 17:52)

Bude tato telenovela na tv doma niekedy

nemozem za to

(kika, 26. 2. 2014 7:45)

fuha ta telenovela bola a lezraz bolo zo krasne uz kebi to naspet davalo nemozem sa dockat cmuqqqqqqqqqqq