Choď na obsah Choď na menu
 


V náručí diabla

 Angel (Jencarlos Canela) vyrastal od svojho narodenia v ťažkých podmienkach. Jeho matka Esperanza (Esperanza Rendón) totiž bojovala o lásku jeho otca Martina (Miguel Varoni), ten ju však opustil a o svojho syna sa nazaujímal. Esperanza pracovala ako slúžka v dome Martinových rodičov. Keď otehotnela, Martin poprosil svoju matku Gracielu (Jeannette Lehr), aby sa zbavila nežiaduceho syna. Esperanza však ušla a odvtedy pracuje v New Yorku na autobusovej stanici.
O niekoľko rokov neskôr sa Angelovým druhým domovom stala ulica, kde má mnoho kamarátov, ktorí ho volajú Diabol. Diabol sa pokúša uživiť drobnými krádežami, ktoré ho dostanú do väzenia, kde sa stretáva s Manuelou (Gaby Espino).
Manuela je mladá právnička a psychologička, ktorá bola pridelená k Angelovi. Dáva mu novú príležitosť stať sa novým človekom a dostane ho von z väzenia. 
Angel je rozhodnutý začať nový život, nevie však, že jeho matka bola chorá a náklady na jej liečbu zaplatil León (Roberto Mateos), vodca ich zločineckej skupiny. Jediná možnosť ako splatí svoj dlh voči nemu je ten, že bude pokračovať v krádežiach.
Z Martina sa medzitým stal vychytený obchodník, ktorý sa chystá oženiť s Manuelou. Nikto však netuší o jeho temnej stránke - obchoduje totiž s kradnutým tovarom a je tajným vodcom skupinky, ktorej členom je aj Diabol - jeho syn. Manuela sa medzitým bezhlavo zamiluje do Angela/Diabla. Ich láske však nepraje najmä Martin...

                                          

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:D

(Julia, 27. 11. 2012 12:25)

Takze tato telenovela je bomba doslovne je super zaujimava ale aj dost zlozita na moj vkus sa tam moc vrazdi a obchoduje ale aj tak ju milujem :D